3D náhľad

Vieme, že základom dobre odvedenej práce je kvalitná príprava. Všetko sa to začína návštevou nášho kuchynského štúdia. Tu Vaše predstavy o dizajne, farbe, vyhotovení a funkčnosti Vašej kuchyne dostávajú reálnu podobu vo forme 3D náhľadu. Jediné čo musíte so sebou priniesť je náčrt pôdorysu priestoru, do ktorého bude kuchyňa vsadená.

Poradenstvo

Nie vždy sa dajú Vaše predstavy o funkčnosti a vyhotovení kuchyne skĺbiť s možnosťami, ktoré Vám ponúka obytný priestor. V tomto prípade sú neoceniteľným pomocníkom skúsenosti a praktické znalosti našich spolupracovníkov, ktorý Vám vedia profesionálne pomôcť a poradiť pri hľadaní optimálneho riešenia.

Zameranie

Dôležitým prvkom pri zadávaní kuchynskej linky do výroby je presné zameranie priestoru, do ktorého bude kuchyňa vsadená. V tomto prípade je možné využiť i služby nášho mobilného dizajnéra.

Dovoz, vynáška, montáž

Vo finále Vám kuchyňu privezieme, opatrne vynesieme na požadované miesto a nakoniec odborne namontujeme. Súčasťou montáže je aj osadenie elektrospotrebičov, drezu a vodovodnej batérie. Samozrejmosťou je aj odvoz odpadového obalového materiálu.