KUCHYNSKÁ LINKA V PROJEKTE REZIDENCIA MILOSLAVOV

So spoločnosťou Kuchyne BMV spolupracujeme už dlhšie a každá kuchyňa na mieru je vždy podľa našich predstáv. Ukážková komunikácia predajcov aj montážnikov. Ďakujeme za profesionálnu spoluprácu na vzorovej kuchyni v projekte Rezidencia Miloslavov.

Hodnotenie kuchynskej linky na mieru - projekt Rezidencia Miloslavov 

Royal reality

Galéria

KUCHYNSKÁ LINKA DO BYTU

Veľkí profesionáli, ktorí veľmi dobre rozumejú tomu, čo robia. Pán Masař nám poradil pri výbere sklenenej zásteny, pôvodne sme chcely bielu, ale z praktického hľadiska nám poradil túto sklenenú zástenu a mal pravdu, bol to výborný nápad. Prijateľná cena, výborná komunikácia a vyzdvihujem. že pracujú so slovenskými dodávateľmi, to sa mi páči. Kuchyňa nám dobre slúži už viac ako dva roky takže ďakujeme

pán Zachar

Galéria

KUCHYNSKÁ LINKA V PROJEKTE NOVÝ HVIEZDOSLAVOV

Maximálna spokojnosť, absolútne s ničím neboli problémy. Bezproblémová komunikácia s pánom Masařom, prispôsobil sa nám a vedeli sme sa pekne dohodnúť na termínoch stretnutia. Páni boli veľmi šikovní, nebolo potrebné dodatočne nič upravovať alebo opravovať. Kuchyňa je praktická, kvalitne urobená a krásna. Veľká spokojnosť aj s dodaním kuchynských spotrebičov od partnerov pána Masařa. Ďakujeme Vám 

Hodnotenie bielej žiarivej kuchyne v projekte Nový Hviezdoslavov

pán Cibulya

Galéria

PREDVÁDZACIA KUCHYŇA V PROJEKTE NOVÝ HVIEZDOSLAVOV

Predvádzacia kuchyňa vo vzorovom dome v projekte Nový Hviezdoslavov sa nám tak veľmi páčila, že sme si dali vyrobiť spoločnosti Kuchyne BMV rovnakú. Už sa na ňu veľmi tešíme, ďakujeme za inšpiráciu. Musíme vyzdvihnúť aj predajcov a developerov, boli veľmi ochotní a milí. Veľmi pekný projekt.

Hodnotenie predvádzacej kuchynskej linky v projekte Nový Hviezdoslavov

Mária Č

Galéria

KUCHYNSKÁ LINKA V PROJEKTE MOJE MILKO

Príjemná, bezproblémová spolupráca, s hladkým priebehom a to hlavné, výsledok vždy vedie ku spokojnosti. Ďakujeme pánovi Masařovi za spoluprácu a krásny výsledok realizácie v projekte Moje Milko.

Hodnotenie od klienta KAVA Architect

KAVA Architect


KUCHYŇA DO BYTU

"S kuchyňou aj s komunikaciou sme velmi spokojni, kvalitná praca aj material, funkčná kuchyna, mali to tazke kvoli tomu, ze vsetky steny su sikme, nie je tu pravy uhol, zvladli to skvele, ďakujeme, odporucali sme aj kolegom a znamym"

PETRA BK

Galéria

BIELA KUCHYNSKÁ LINKA

"Nádherná a veľmi praktická kuchyňa.... ďakujeme za kvalitne a profesionálne prevedenú prácu "

TINNNA18


MODERNÁ KUCHYŇA NA MIERU DO DOMU

" :) "

RADOMIR


MODERNÁ KUCHYŇA BIELA LESKLÁ

"Jednoducho radosť variť :) "

MAYO


DREVENÁ KUCHYŇA NA MIERU

"Super"

VILLIAM

Galéria

LESKLÁ KUCHYŇA

"Po skúsenostiach so stavbou domu prišli prvé skúsenosti aj so zariadením. A konečne svetlé chvíle. Príjemná komunikácia, nápady a v konečnom dôsledku splnené dohodnuté termíny a kvalita za rozumnú cenu. Odporúčam."

FEJU