Rezidencia Miloslavov

Vzorový byt prízemie pre projekt Rezidencia Miloslavov sme zariadili kuchynským nábytkom na mieru od spoločnosti Kuchyne bmw a to v spolupráci s architektom a predajcom nehnuteľnosti. Moderný a univerzálny dizajn s materiálom biela lesklá v kombinácii s matnou uni farbou skvelo dopĺňa nádherne zariadený interiér.

Otvoriť

Bernolákovo Gardens – domy a byty s nádhernou kuchyňou

Čoraz viac ľudí uprednostňuje bývanie v príjemných menších obciach pred ruchom veľkomesta. Aj preto v okolí Bratislavy vznikajú nové obytné štvrte, ktoré sú na dosah hlavného mesta, ale pritom majú prekrásne prostredie, sú v tichej lokalite a bývanie sa stane skutočným zážitok aj vďaka spolupráci Bernolákovo Gardens a Kuchyne bmv, ktoré vám bývanie pripravia vo vysokom štandarde.

Otvoriť

Nový Hviezdoslavov

20 mezonetových domov a 100 samostatne stojacich rodinných domov v krásnom prostredí Dunajskej nížiny. Prídite objaviť kľudnú novo-vybudovanú časť obce Hviezdoslavov. V tomto krásnom projekte nájdete Kuchyňu BMV vo vzorovom projekte ako aj v už predaných domoch spokojných klientov. Naše kuchyne predstavujú moderný a funkčný dizajn kuchyne v zaujímavej farebnej kombinácii.

Otvoriť

Moje Milko

Moje Milko je jedinečný projekt, ktorý sa nachádza v Miloslavove, v pokojnej štvrti s novou infraštruktúrou. Tento krásny rodinný projekt Moje Milko vám ponúka 4 izbové byty v mezonetoch so záhradami. Ideálne bývanie pre mladé rodiny. Samozrejmosťou je vysoký štandard bývania a súkromie. Jednou z hlavných požiadaviek pri príprave projektu bola nadčasovosť.

Otvoriť

Nový Hviezdoslavov Rodinné domy Bungalov

Nový Hviezdoslavov záhrady Rodinné domy Bungalov Moderný projekt v krásnom prostredí z kvalitných materiálov. V tomto krásnom projekte nájdete Kuchyňu BMV vo vzorovom projekte ako aj v už predaných domoch spokojných klientov.

Otvoriť

Nový Hviezdoslavov Mezonetové domy

Nový Hviezdoslavov záhrady Mezonetové domy Moderný projekt z kvalitných materiálov. V tomto projekte nájdete Kuchyňu BMV vo vzorovom projekte ako aj v už predaných domoch spokojných klientov.

Otvoriť