Vážení zákazníci

naša spoločnosť b-m-v kuchyne čerpá z desaťročnej skúsenosti výroby a návrhov nielen kuchynských liniek, ale aj šatníkov, obývacích izieb, spální a pod.

Naša ponuka je skutočne komplexná a orientovaná hlavne na individuálne potreby zákazníka. V posledných rokoch sa do popredia a do hlavného výrobného programu dostali predovšetkým kuchynské linky. Ponúkaná škála materiálov, vyhotovení, príslušenstva a kvalitatívnych stupňov je skutočne široká. Vďaka rôznorodosti materiálov dokážeme vyrobiť kuchynskú linku nielen na mieru priestoru, ktorý máte v byte/dome k dispozícií, ale aj na mieru Vašim finančným možnostiam, farebným predstavám a aktuálnym trendom.

Odborne školený a ústretový personál sa postará o to, aby ste boli s výberom dodávateľa Vašej novej kuchynskej linky nadmieru spokojný.

Prečo my

Výborná cena, vlastná výroba
Bezplatné zameranie a konzultácia
Odborné poradenstvo a plánovanie
Záručný a pozáručný servis
Široká ponuka drezov a spotrebičov
Komplexný návrh prípojok voda, plyn, elektrika
Široká škála akčných ponúk

Naša stará web stránka

Naša stará web stránka 1 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 2 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 3 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 4 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 5 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 6 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 7 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 8 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 9 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 10 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 11 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 12 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 13 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 14 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 15 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 16 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 17 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 18 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 19 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 20 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 21 kuchyne-bmv.sk