Vážení zákazníci

naša spoločnosť b-m-v kuchyne čerpá z desaťročnej skúsenosti výroby a návrhov nielen kuchynských liniek, ale aj šatníkov, obývacích izieb, spální a pod.

Naša ponuka je skutočne komplexná a orientovaná hlavne na individuálne potreby zákazníka. V posledných rokoch sa do popredia a do hlavného výrobného programu dostali predovšetkým kuchynské linky. Ponúkaná škála materiálov, vyhotovení, príslušenstva a kvalitatívnych stupňov je skutočne široká. Vďaka rôznorodosti materiálov dokážeme vyrobiť kuchynskú linku nielen na mieru priestoru, ktorý máte v byte/dome k dispozícií, ale aj na mieru Vašim finančným možnostiam, farebným predstavám a aktuálnym trendom.

Odborne školený a ústretový personál sa postará o to, aby ste boli s výberom dodávateľa Vašej novej kuchynskej linky nadmieru spokojný.

Sme odborníci na predaj a montáž parkiet, s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti podlahových krytín. Naša firma sa zameriava na poskytovanie vysoko kvalitných produktov a služieb, ktoré zaručujú spokojnosť našich zákazníkov.

Čo nás odlišuje?

Skúsenosti a odbornosť: Naši montéri sú kvalifikovaní profesionáli, ktorí si zakladajú na detailoch a precíznosti pri každej inštalácii.
Kvalita materiálov: Ponúkame široký sortiment parkiet, ktoré sú vyrobené z tých najlepších materiálov, aby sme zaručili ich trvanlivosť a estetický vzhľad.
Individuálny prístup: Chápeme, že každý projekt je jedinečný. Preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, aby sme splnili jeho špecifické požiadavky a očakávania.
Spoľahlivosť: Dodržiavame dohodnuté termíny a naše práce sú vždy vykonané na najvyššej úrovni kvality.
Naším cieľom je transformovať vaše priestory na útulné a štýlové prostredie, ktoré si zamilujete. Sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo a pomohli vám s výberom správnych parkiet pre váš domov alebo kanceláriu.

Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu!

Prečo my

Výborná cena, vlastná výroba
Bezplatné zameranie a konzultácia
Odborné poradenstvo a plánovanie
Záručný a pozáručný servis
Široká ponuka drezov a spotrebičov
Komplexný návrh prípojok voda, plyn, elektrika
Široká škála akčných ponúk

Naša stará web stránka

Naša stará web stránka 1 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 2 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 3 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 4 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 5 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 6 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 7 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 8 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 9 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 10 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 11 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 12 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 13 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 14 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 15 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 16 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 17 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 18 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 19 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 20 kuchyne-bmv.sk Naša stará web stránka 21 kuchyne-bmv.sk